Новоодеська
гуманітарна гімназія
Новоодеської районної ради
Миколаївської області
Середа, 20.09.2017, 11:58
Вітаю Вас Гость | RSS

Vivat, гімназіє! Vivat, гімназисти!

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 2 з 2«12
Модератор форуму: Етикетка 
Форум » Навчання » Уроки і не тільки » Вплив комп'ютерних ігор на підсвідомість людини (Як впливають комп'ютерні ігри на підсвідомість людини)
Вплив комп'ютерних ігор на підсвідомість людини
ydaniltsevaДата: Середа, 04.01.2017, 13:24 | Повідомлення # 16
школяр
Група: Пользователи
Статус: Offline
Я вважаю, сучасні технології, які приходять в наше життя, не тільки приносять користь, але і створюють ряд проблем.Ставлення до комп’ютерних ігор у батьків і педагогів дуже неоднозначне. Багато хто вважає, що захоплення комп’ютерними іграми несе в собі цілий ряд небезпек. Граючи за комп’ютером, дитина може проводити так занадто багато часу, замість того, щоб читати книги, робити уроки і приділяти час прогулянкам на свіжому повітрі. Таким чином, комп’ютер витісняє інші необхідні речі з його життя.

vikatereschenko85Дата: Четвер, 05.01.2017, 10:24 | Повідомлення # 17
школяр
На мою думку гаджети- невід'ємна частина життя майже кожної людини 21 століття. З одного боку це дуже зручно, але з іншого це дуже шкідливо.

По-перше, лікарі стверджують, що всі гаджети небезпечні для здоров'я. Наприклад, ми сидимо годинами перед моніторами комп'ютерів або ноутбуків, що призводить до погіршення зору, болю в спині і головного болю. Мобільні телефони також шкідливі для здоров'я через свого електромагнітного випромінювання. По-друге, всі сучасні гаджети роблять нас ледачими і неповороткими. По-третє, люди стали занадто залежні від цих гаджетів. Вони стають напруженими і невпевненими, коли забувають мобільний телефон або планшет будинку. 
На мій погляд, гаджети призводять до залежності, що погано відбивається на психіці людей.

maksimbalan00Дата: Четвер, 05.01.2017, 13:09 | Повідомлення # 18
школяр
Незважаючи на всі позитивні моменти у використанні дитиною гаджетів, вони можуть завдати шкоди її здоров'ю, якщо не контролювати час користування пристроєм. У дитини може розвинутися гіподинамія, з'явитися надлишкова вага, різні серцево-судинні захворювання і слабкість м'язової системи, якщо вона буде недостатньо активною у фізичному плані. Тривале сидіння на одному місці, під час використання гаджета, призводить до порушення циркуляції крові в ногах і внутрішніх органах, включаючи головний мозок. Можна відзначити також і помітне зниження здатності концентрувати увагу. Коли дитина проводить дуже багато часу за комп'ютерними іграми, то його м'язова система стає слабкою, викривляється постава і з'являється зайва вага. Не змусять себе чекати і проблеми із зором.Тож на мою думку гаджетами потрбно користуватись в міру.

Форум » Навчання » Уроки і не тільки » Вплив комп'ютерних ігор на підсвідомість людини (Як впливають комп'ютерні ігри на підсвідомість людини)
Сторінка 2 з 2«12
Пошук:

Copyright MyCorp © 2017