Новоодеська
гуманітарна гімназія
Новоодеської районної ради
Миколаївської області
Понеділок, 25.09.2017, 14:38
Вітаю Вас Гость | RSS

Vivat, гімназіє! Vivat, гімназисти!

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Батьківська сторінка » Між нами кажучи... » Поділюся емоціями (Вони можуть бути різними: позитивними, негативними.)
Поділюся емоціями
ЕтикеткаДата: Середа, 24.10.2012, 07:28 | Повідомлення # 1
професор
Група: Администраторы
Статус: Offline
Будь-які з Ваших емоцій мають цінність для покращення навчально-виховного процесу. Діліться

Тетяна Татаренко

ВітерДата: П`ятниця, 05.04.2013, 17:29 | Повідомлення # 2
студент
Група: Пользователи
Пусть тема почти мертва... Пусть это было в октябре... Я вот сегодня такие эмоции получила! Это такой кайф - пять уроков! Учитывая то, что класс у нас "невезучий". И дело даже не в том, что пять уроков, хотя это немаловажно biggrin , а в том, что на трудовом есть возможность выплеснуть то, что хочешь. Так рада была почему-то:) Да и на физ-ре, хотя мы и довели Дениса Анатольевича до ручки своим "ношением" формы. А вообще, классно. Наверное, потому, что весна. И ещё радует то, что после такой напряжённой (а она выдалась действительно напряжённой) недели я жива! Вот это чувство! Прям энергии на покорение Эвереста хватит (вот бы меня ещё кто пустил туда:))

Бороться и искать, найти и перепрятать!
_____
Упёртость умирает последней!
_____
Какая крыша не любит быстрой езды?

ЕтикеткаДата: Субота, 06.04.2013, 07:02 | Повідомлення # 3
професор
А я зараз як розстроєна гітара: який звук не видам - всі мені здаються фальшивими. В душі - готова на всіх кидатись, як цепний собака, але мушу тримати себе в руках, щоб навчити як себе треба вести своїх друзів. Поразки теж треба приймати гідно!

Тетяна Татаренко

ВітерДата: Субота, 06.04.2013, 20:43 | Повідомлення # 4
студент
Можливо, моя порада буде ну зовсім нетактичною... Зірвати емоції, виплеснути, допомогає та ж гітара, або просто музика. Бажано сильна, така, щоб все передати і музікою і голосом. А ще якась активна діяльність. В будь-якому випадку - тримайтесь! Все буде добре! Крім того, погано тримати все в собі, перевірено. погано це закінчується, і для нервів і для стосунків з оточуючими. Ну а з останнім - згодна.

_____
_____

ЕтикеткаДата: Неділя, 07.04.2013, 19:42 | Повідомлення # 5
професор
Гітару в руки не брала давно. А музика - завжди або в телефоні, або на уомп'ютері звучить - допомагає. А от викричатися не виходить, а зриватися на людях - не гідно, хоча мої рідні від мене все ж таки страждають частенько. Шкода, що саме їм дістається. Це не чесно: ображають одні, а відриваєшся на інших.

Тетяна Татаренко

ВітерДата: Четвер, 11.04.2013, 21:57 | Повідомлення # 6
студент
Буває.

Що ж... Прорвемося. Знайте, що ми прорвемося. В кінці кінців, це ж ми!

_____
_____

ЕтикеткаДата: Субота, 13.04.2013, 17:51 | Повідомлення # 7
професор
up

Тетяна Татаренко

МадемуазельДата: Вівторок, 24.09.2013, 21:28 | Повідомлення # 8
школяр
Група: Проверенные
Стає образливо,коли людина яка звертається до тебе за допомогою,потім говорить про тебе не дуже приємні речі в ТВОЇЙ же присутності ,не думаючи що  може образити !!от так і допомагай  таким людям..

ЕтикеткаДата: Середа, 21.12.2016, 19:07 | Повідомлення # 9
професор
Сьогодні дійсно: немає слів, одні емоції. Вперше не знаю як себе вести і що кому радити. Таке враження, що  перестала розуміти людей, яких виховую.

Тетяна Татаренко

Форум » Батьківська сторінка » Між нами кажучи... » Поділюся емоціями (Вони можуть бути різними: позитивними, негативними.)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Copyright MyCorp © 2017